Get Adobe Flash player

Nové tituly do knihovny

Erich von Däniken
Výbušná archeologie
Erich von Däniken společně se světoznámými archeology přicházejí s řadou znepokojivých otázek, na které nacházejí překvapivé odpovědi.
Jednou z nich je záhada vzniku podzemních staveb starověkých Egypťanů, které určitě nevznikly na příkaz faraonů. Vždyť jak by mohli starověcí stavitelé dopravit opracované obrovité monolity do podzemních prostor, jejichž vchody jsou menší než tyto ohromné kameny?
Jinou z otázek je původ signálu z kosmu, který přijali vědci z NASA při pátrání po mimozemských civilizacích.
A můžeme uvést další otázky. Vložil snad kdosi v době úsvitu lidstva poselství do našich genů? A dalo by se dnes ještě odhalit a přečíst? Jak je možné, že v jeskyních pod kdysi úrodnou a vodou oplývající Saharou se našel nákres Mléčné dráhy v takové pozici, která byla z pozemské perspektivy viditelná jen před 25 900 roky?
Není zvláštní, že v Ekvádoru byl před 3500 lety vystavěn kamenný val, který přesně kopíruje linii rovníku?
Obvyklá cena: 319 Kč
Vaše cena: 281 Kč

 

 

Luc Bürgin
Lexikon zakázané historie
Bylo všechno úplně jinak? Od pravěku až do současnosti?
V této knize se dozvíte o faktech a objevech, které v učebnicích dějepisu nenajdete. Kromě toho vás autor seznámí se zakázaným věděním ze všech historických epoch, s fakty, zamlčovanými objevy a utajovanými poznatky.
Tu a tam ale zvýší krevní tlak toho či onoho učence, protože nazývá pravými jmény věci, které vlastně nesmějí existovat. Na každé stránce zpochybňuje to, co se učíme ve školách, na univerzitách a internetových portálech.
A otazníky se řadí do dlouhé na odpověď čekající řady.
Připomeňme jen, zatajuje Vatikán existenci ztraceného inckého ráje v jihoamerickém pralese?
Ohrožovali naše předky masožraví dinosauři? Věděli už staří Indové o možnosti přenosu embryí? Kde se vlastně nachází slavná Mona Lisa? Opsal Einstein svou teorii relativity?
Jaká číselná proroctví se skrývají v židovské Tóře? A mnoho dalších.
Je tedy s naší historií všechno v pořádku?
Obvyklá cena: 299 Kč
Vaše cena: 279 Kč

 

11. číslo  Magazínu 2000  záhad bude na stáncích ve čtvrtek 8. listopadu

Jak jste se o nás dozvěděli?